Słodko-gorzkie pożegnanie
Ostatnie dni roku szkolnego to czas podsumowań, pożegnań i zasłużonego odpoczynku. Klasa 4B postanowiła uczcić ten szczególny moment w wyjątkowy sposób. Dzięki zaangażowaniu rodziców ostatni wspólny wyjazd spędziliśmy w Starym…












