AKTUALNOŚCI

Rozpoczynamy rok szkolny 2015/2016

224-431039-promotion_original-witaj-szkolo
U progu nowego roku szkolnego życzę wszystkim uczniom przede wszystkim wiary we własne możliwości. Żebyście zawsze pamiętali, że jeśli potrafi się o czymś mocno marzyć, to potrafi się tego dokonać. Dlatego życzę byście marzyli o sukcesie i osiągali sukcesy. Ewentualne porażki, z którymi prawdopodobnie przyjdzie Wam się zmierzyć, traktujcie jak lekcję, z której należy wyciągnąć wnioski.

Drodzy uczniowie pamiętajcie, że w walce o swoje marzenia macie wielu sojuszników. Swoich bliskich, rodziców, koleżanki i kolegów oraz oczywiście nas – nauczycieli. Szczególne słowa kieruje do najmłodszych – do uczniów klasy pierwszej, rozpoczynających naukę w naszej szkole. Mam nadzieję, że będziecie czuli się u nas dobrze, znajdziecie przyjaciół, a szkoła będzie dla Was drugim domem, pełnym nowych odkryć i wyzwań.

Jan Paweł II patron Szkoły Podstawowej w Mogielnicy kierował do młodych takie oto słowa – „Musicie od siebie wymagać, nawet gdy inni od Was nie wymagali”. Niech będą one dla Was drogowskazem zarówno w szkole, jak i poza nią.

Szanowni rodzice, w poczuciu odpowiedzialności za właściwy rozwój placówki oraz dzieci, jestem pełen nadziei na dobrą i owocną współpracę, by sukces ucznia był udziałem nas wszystkich.

dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mogielnicy:
Łukasz Bubicz

Powiązane wpisy