AKTUALNOŚCI SPORT I REKREACJA SUKCESY

Wicemistrzostwo powiatu rzeszowskiego w piłce nożnej

19 czerwca na Orliku przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krasnem odbył się finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej dziewcząt. W finale znalazły się szkoły, które wygrały zmagania gminne oraz zwycięsko przeszły półfinały powiatowe.

Reprezentacja naszej szkoły w tych rozgrywkach odniosła bardzo duży sukces. Po zwycięstwie 1-0 nad drużyną z Wólki Niedźwieckiej oraz porażce 0-2 z gospodarzami turnieju ostatecznie zajęła drugie miejsce i wywalczyła tytuł wicemistrza powiatu rzeszowskiego.

W drodze do finału nasze dziewczęta z drużynami z: Boguchwały, Zarzecza, Nosówki, Niechobrza, Głogowa Młp. i Rudnej Małej uzyskały odpowiednio następujące wyniki: 1-1, 4-1, 2-0, 3-0, 3-1, 2- 2.

Naszą szkołę na tym szczeblu rozgrywek reprezentowały: Jessika Szalacha, Kinga Szalacha, Oliwia Gubernat, Justyna Sagan, Olga Rojowska, Patrycja Włodyka oraz Olga Szala. Na wcześniejszym etapie szkołę reprezentowały również: Olga Musiał oraz Gabriela Czyż.

Gratulujemy dziewczętom osiągniętego wyniku.

Powiązane wpisy