AKTUALNOŚCI SPORT I REKREACJA

II Świąteczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Ks. Proboszcza Stanisława Zimnego

W minioną sobotę w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mogielnicy odbył się II Świąteczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Proboszcza Parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego i NMP Matki Kościoła w Mogielnicy ks. Stanisława Zimnego.

W turnieju udział wzięło trzydziestu pięciu zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w mieszanych zespołach trójkowych – rodzic oraz dwóch uczniów. Dużo emocji, dobra zabawa oraz głośny doping członków rodziny, tak w skrócie można opisać to co wydarzyło się tego dnia w Mogielnicy. Poza tym rozgrywki były wspaniałą formą relaksu i czynnego wypoczynku oraz okazją do aktywnego i wspólnego spędzenia czasu wolnego w gronie rodzinnym.

Po trzygodzinnych zmaganiach wyłonione zostały najlepsze drużyny, które z rąk ks. Proboszcza Stanisława Zimnego oraz dyrektora Szkoły Podstawowej w Mogielnicy Łukasza Bubicza otrzymały puchary oraz cenne nagrody.

Organizatorzy turnieju pragną serdecznie podziękować Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mogielnicy za pomoc przy organizacji rozgrywek oraz ufundowane nagrody.

Powiązane wpisy