AKTUALNOŚCI

Jesteśmy ODBLASKOWI

W tym roku nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej PZU Odblaski, aby zadbać o bezpieczeństwo dzieci na drogach.

Uczniów klas I-III w świat zasad drogowych wprowadził sympatyczny Niestraszek Stach-Trach, który podczas  lekcji pokazał im jak mogą zadbać o swoje bezpieczeństwo na drodze. Na zakończenie zajęć wszyscy uczniowie dostali odblaski, które mamy nadzieję  już zawsze będą im towarzyszyć podczas drogi do szkoły  i nie tylko.

Wszystkich uczniów zapraszamy również do utrwalenia zdobytej wiedzy nt. bezpieczeństwa w ruchu drogowym i wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie rysunkowym organizowanym przez PZU.
                                                                                   Zasady:
1.Rodzic wypełnia formularz zgłoszeniowy w zakładce KONKURS, na stronie https://niestraszki.pzu.pl/
2.Uczniowie dowolną techniką plastyczną  ilustrują zadanie konkursowe: „Przedstaw  bezpieczny powrót ze szkoły do domu”
Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody: słuchawki JBL, bezprzewodowe głośniki JBL, maskotki Niestraszka oraz nakładki na pasy.
Tura IV konkursu trwa od 24–30 września 2018roku .

W tym terminie można dokonywać zgłoszeń. Wybór zwycięzców  nastąpi do dnia 5 października 2018 roku, a ogłoszenie listy zwycięzców do dnia 9 października 2018 r. na stronie internetowej PZU.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz wszelkie informacje znajdują się na stronie https://niestraszki.pzu.pl/storage/app/media/Regulamin_konkursu_Bezpieczny_ powrot.pdf
Zapraszamy i życzymy powodzenia.

 

Powiązane wpisy