AKTUALNOŚCI ZS "STRZELEC"

Inauguracja „Strzelca” pod znakiem świetnej zabawy i rozwijania pasji

Za nami inauguracyjne zajęcia „Strzelca”, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Kto się zdecydował zapewne nie był rozczarowany. Na początku nowi adepci poznali zasady na jakich funkcjonuje organizacja. Przybliżone zostały działania podejmowane przez ZS, podział stopni, różnice między „Strzelcem” a „Orlętami”. Na koniec części wstępnej prowadzący zajęcia Damian scharakteryzował struktury formacji powstającej w naszej Gminie.

W części praktycznej uczniowie naszej Szkoły mogli obejrzeć dwa egzemplarze broni, prześledzić ich rozkładanie oraz składanie.  Następnie każdy, już samodzielnie mógł powielić zaobserwowane czynności.

Na kolejne zajęcia zapraszamy już w przyszłym tygodniu. Tematyką zajęć tym razem będzie musztra.

 

Powiązane wpisy