AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Urząd Miejski w Boguchwale realizuje projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 „Boguchwała Smary City – Rekonfigurowany dynamicznie system monitoringu bezpieczeństwa ekologicznego i publicznego z detekcją źródeł, emitentów i wydzieleniem obszarów bezpieczeństwa”. Celem projektu jest poprawa bezpieczeństwa ekologicznego i publicznego na obszarze miasta Boguchwała. Projekt zakłada m.in. prowadzenie pomiarów, utworzenie mobilnej aplikacji oraz przeprowadzenie różnych akcji społecznych.

W ramach projektu odbył się konkurs plastyczny „Smart City w moim Mieście”. Celem konkursu, w którego organizację włączyło się Miejskie Centrum Kultury, było przedstawienie nowych, atrakcyjnych i innowacyjnych rozwiązań w obszarze Smart City, które w przyszłości mogą być wdrożone na terenie Boguchwały.

Podczas zebrania 20 maja 2020 r. komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu. Ze względu na bardzo wysoki poziom prac plastycznych Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Agnieszka Czarnik-Buż przyznała również wyróżnienia. Jedno z nich przypadło uczennicy naszej szkoły Aldonie Bastrzyk.

Organizatorzy pragną pogratulować wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym oraz serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za udział. Podziękowania za zaangażowanie kierują również do nauczycieli i opiekunów. Wręczenie nagród dla laureatów odbędzie się podczas spotkania, o który poinformują w najbliższym czasie.

Szczegóły konkursu:

https://www.boguchwala.pl/364-aktualnosci/4592-wszystkie-aktualnosci/9741-konkurs-plastyczny-smart-city-w-moim-miescie-rozstrzygniety.html

Praca Aldony Bastrzyk – kl. V

Powiązane wpisy