AKTUALNOŚCI

Inauguracja roku szkolnego 2020/21 – informacja dyrektora szkoły

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

  Informujemy, że od 1 września wracamy do nauki stacjonarnej. Aktualnie w naszej placówce trwają intensywne przygotowania dotyczące organizacji roku szkolnego 2020/2021. Wszelkie niezbędne informacje, w tym procedury bezpieczeństwa na terenie naszej placówki, zostaną umieszczone niebawem na stronie internetowej szkoły.

  Jednocześnie pragniemy poinformować, że ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz zalecenia GIS i MEN, nie planujemy organizacji uroczystej inauguracji na sali gimnastycznej. Rok szkolny rozpoczniemy w najbliższy wtorek od Mszy Św. o godz. 8.30 w Kościele parafialnym w Mogielnicy (uczestnictwo dobrowolne). Następnie Uczniowie pod opieką Wychowawców wejdą do szkoły bezpośrednio do swoich pracowni lekcyjnych. Z uwagi na obostrzenia nie będzie możliwości wejścia Rodziców i Opiekunów do budynku. Wyjątek stanowią Rodzice uczniów klasy pierwszej, którzy będą mogli uczestniczyć w spotkaniu z Wychowawcą wraz z dziećmi, pod warunkiem dochowania w przestrzeni szkolnej obowiązku zakrycia ust i nosa oraz dezynfekcji rąk (sala gimnastyczna – wejście boczne od strony Przedszkola).

    Informujemy ponadto, że od 1 września obowiązującym dziennikiem elektronicznym w naszej placówce będzie dziennik VULCAN. W związku z powyższym, prosimy wszystkich Państwa o ścisłą współpracę z Wychowawcami klas w celu usprawnienia funkcjonowania nowego dziennika.

  Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami i wytycznymi oraz spotem informacyjnym i Aplikacją ProteGO Safe dostępnymi poniżej …

https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-powrot-do-szkol2

https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-powrot-do-szkoly–spot-informacyjny-tvp 

https://www.gov.pl/web/edukacja/aplikacja-protego-safe

                                                       oraz z wskazówkami dla Rodziców i Uczniów dostępnymi poniżej …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z wyrazami szacunku,

Łukasz Bubicz – dyrektor szkoły

Powiązane wpisy