AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

W dniu 12 listopada 2020 r. została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna. Uczniowie naszej szkoły wzięli w niej udział, a troje z nich zostało laureatami. Są nimi: Aldona Bastrzyk, która zdobyła 228 punktów i zajęła 7 miejsce, Szymon Konopka z 218 punktami i 12 miejscem w rankingu oraz Sandra Wójcikowska uzyskując 214 punktów i 14 miejsce.

Celem olimpiady była popularyzacja i poszerzanie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Grecji i Rzymu, a udział w niej wzięło 1906 uczniów, z czego z samego Podkarpacia zgłosiło się 225 uczestników.

Laureatom olimpiady serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów z zdobywaniu wiedzy.

Magdalena Szuba

 

Powiązane wpisy