AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

The Big Challenge 2021 jest nasz !!!

 

Patryk Karnasiewicz numerem 1 w konkursie z języka angielskiego na Podkarpaciu !!!

W kwietniu tego roku kolejny raz uczniowie ze Szkoły w Mogielnicy wzięli udział w międzynarodowym interaktywnym konkursie z języka angielskiego The Big Challenge, który odbywa się na czterech poziomach zakresu wiedzy. Do konkursu przystąpiło 31 chętnych uczniów z klas 4-8, którzy musieli odpowiedzieć na 55 pytań w 45 minut. Oprócz tradycyjnych pytań z zakresu rozumienia tekstu, gramatyki, słownictwa, kultury i cywilizacji, internetowy format pozwalał sprawdzić również umiejętności ze słuchania.

Wyniki konkursu były oczekiwane z niecierpliwością i zostały przyjęte z wielką przyjemnością. Patryk Karnasiewicz z klasy 4 odniósł największy sukces zdobywając 1 miejsce na Podkarpaciu i 14 miejsce w skali kraju na 3355 uczniów w kategorii Level 1.

Mamy również mniejsze, ale jakże ważne sukcesy: Julia Konopka 29 miejsce w kategorii Level 4 w województwie, Wioletta Deszczak 35 w kategorii Level 1, Zofia Piątkowska 39 w kategorii Level 2.

Pozostali uczestnicy również mogą czuć się zwycięzcami bowiem spróbowali, podjęli wyzwanie i zmierzyli się ze swoimi umiejętnościami.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Powiązane wpisy