AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Rozstrzygnięcie IV Gminnego Konkursu Recytatorskiego „W świecie poezji i pieśni Karola Wojtyły”

18 maja 2022 roku odbył się IV Gminny Konkurs Recytatorski „W świecie pieśni i poezji Karola Wojtyły”, którego współorganizatorem była nasza szkoła. Wydarzenie to cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż zgłosiło się wielu młodych miłośników twórczości Jana Pawła II, którzy swoimi występami złożyli hołd temu wyjątkowemu człowiekowi.

Komisja konkursowa uważnie wysłuchała 39 uczestników, którzy prezentowali pieśni i wiersze Ojca Świętego.

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Amelia Bieda i Aldona Bastrzyk, które zajęły odpowiednio II i  III miejsce w kategorii klasowej V-VIII oraz Adrian Kowalski, którego występ został wyróżniony.

Serdeczne wszystkim gratulujemy i składamy podziękowania Gminnej Bibliotece Publicznej w Boguchwale za pomoc w zorganizowaniu konkursu.

Specjalne podziękowania kierujemy również do pani Anny Grzebyk – koordynatorki tego przedsięwzięcia.

Pełna relacja z tego wydarzenia dostępna tutaj:

https://boguchwala.pl/364-aktualnosci/4592-wszystkie-aktualnosci/10425-rozstrzygniecie-iv-gminnego-konkursu-recytatorskiego-w-swiecie-poezji-i-piesni-karola-wojtyly.html

Powiązane wpisy