AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Sukcesy muzyczne naszych uczniów

Muzyka towarzyszy ludziom od zawsze i odgrywa znaczącą rolę w życiu każdego z nas. Słuchając muzyki, śpiewając piosenki przenosimy się w inny świat, nie trzeba znać jej słów, by wiedzieć, jakimi emocjami jest przepełniona.

W ostatnich dniach w naszej gminie odbyły się dwa muzyczne konkursy.

20 kwietnia w Szkole Podstawowej w Nosówce odbył się XV Gminny Konkurs Piosenki Religijnej, w którym miejsce I w kategorii zespoły zdobyli Filip i Dawid Błażej, a miejsce III zajęły Maja Siorek, Wiktoria Sumara, Nikola Solarska i Liliana Borowska, również w kategorii zespoły.

Kolejnym wydarzeniem był Konkurs Piosenki Ekologicznej pod patronatem m. in. Wojewody Podkarpackiego – Ewy Leniart i Starosty Rzeszowskiego – Józefa Jodłowskiego. Gala finałowa konkursu połączona z panelem dyskusyjnym – Podkarpackie Rozmowy „Jaka jest przyszłość Powiatu Rzeszowskiego?”, której jednym z gości był Starosta Rzeszowski – Józef Jodłowski, miała miejsce 22 kwietnia w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. Również i w tym konkursie, w kategorii zespoły miejsce I zdobyli bracia Filip i Dawid Błażej!

Serdecznie gratulujemy wszystkim artystom swoich sukcesów!!!

Tekst: Dominik Maziarz

 

 

 

 

 

 

Powiązane wpisy