AKTUALNOŚCI

Komers 2024

Nadszedł długo wyczekiwany i miesiącami przygotowywany dzień komersu klasy 8.

12 czerwca 2024 o godzinie 17:00 uczniowie klasy ósmej wraz z rodzicami oraz nauczyciele naszej szkoły zgromadzili się licznie aby świętować uroczyste zakończenie ośmioletniego cyklu nauki naszych tegorocznych absolwentów. Już od wejścia powitały nas piękne dekoracje i mnóstwo balonów. Dziewczęta i młodzieńcy byli pięknie wystrojeni w balowe kreacje – nic dziwnego, że w oczach rodziców dostrzec można było dumę i radość. Po przemowie dyrektora naszej szkoły, zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek, a po części oficjalnej na sali obok rozpoczęły się tańce przy oprawie muzycznej w wykonaniu DJ’a. Po tym, jak po kolacji nauczyciele opuścili szkołę, młodzież mogła w końcu zacząć swobodnie się bawić przy dźwiękach skocznej muzyki i kilka godzin dobrej zabawy na pewno zapadnie naszym absolwentom w pamięci.

Pragniemy z całego serca podziękować dyrekcji i pracownikom trzech firm, które mają finansowy wkład w organizację naszego komersu.

Firma Snack Bar – od lat wspiera nas, nauczycieli,  dobrą kuchnią, kiedy incognito przyjeżdżamy w przerwie między lekcjami a konferencją i ratuje ciepłym posiłkiem. Dodatkowo, zostaliśmy wsparci finansowo w organizacji komersu.

Firma WID Group – dyrekcja i pracownicy bezinteresownie wsparli nas w organizacji komersu – okazując ogromne serce i wspierając rozmową sprawili, że złapaliśmy wiatr w żagle.

Firma pana Janusza Gawlika Galmet – mile zaskoczeni przyjęliśmy darowiznę, którą przekazała firma przez jedną z uczennic naszej klasy. Tata, który wstawił się w naszej sprawie, jest cichym bohaterem naszej uroczystości.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

 

          

 

 

 

Powiązane wpisy