AKTUALNOŚCI

Ślubowanie klasy I

Ślubowanie klas pierwszych to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia. W naszej szkole, ta jakże doniosła uroczystość, miała miejsce we wtorek 20 października. Pierwszoklasiści ubrani w galowe stroje niecierpliwie oczekiwali na istotny moment uroczystości – pasowanie na ucznia.

Na wstępie, pierwszoklasiści w towarzystwie starszych kolegów z klasy 5, zaprezentowali krótki program artystyczny, po czym złożyli uroczystą przysięgę na sztandar szkoły. Następnie pan dyrektor Łukasz Bubicz, dotykając  symbolicznym ołówkiem ramion dzieci, przyjął je z dumą do grona uczniów naszej szkoły. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom, szarfę szkoły oraz pierwszy ważny dokument jakim jest legitymacja szkolna. Natomiast rodzice przygotowali dla swoich pociech słodkie upominki.

Ten dzień był bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.

Powiązane wpisy