AKTUALNOŚCI SPORT I REKREACJA

I Świąteczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar ks. Proboszcza Stanisława Zimnego

W minioną sobotę w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mogielnicy odbył się I Świąteczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Proboszcza Parafii p.w.: Podwyższenia Krzyża Świętego i NMP Matki Kościoła w Mogielnicy ks. Stanisława Zimnego.

W turnieju udział wzięło czterdziestu zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych w mieszanych zespołach trójkowych.

Dużo emocji, spora dawka humoru, pokaz miłej dla oka boiskowej współpracy rodziców i dzieci oraz głośny doping członków rodziny, tak w skrócie można opisać to co wydarzyło się tego dnia w Mogielnicy.

Po trzygodzinnych zmaganiach oraz rozegraniu dwudziestu pięciu meczów wyłonione zostały najlepsze drużyny, które z rąk ks. Proboszcza Stanisława Zimnego oraz dyrektora Szkoły Podstawowej w Mogielnicy Łukasza Bubicza otrzymały puchary oraz cenne nagrody. Jako, że tego dnia zwycięzcami byli wszyscy, pozostali zawodnicy również otrzymali medale, dyplomy, upominki oraz bilety do kina.

Uczestnicy turnieju oraz organizatorzy zgodnie stwierdzili, że rozgrywki były wspaniałą formą relaksu i czynnego wypoczynku, a przede wszystkim okazją do aktywnego, wspólnego spędzenia czasu wolnego w rodzinnym gronie.

 

Powiązane wpisy