AKTUALNOŚCI SUKCESY

Szkolni Mistrzowie

W piątek w naszej szkole zostały rozdane dyplomy dla uczestników jesiennej sesji konkursu Synapsik i mistrzów VII edycji programu Insta.Ling.
Konkurs Synapsik jeden z największych ogólnopolskich konkursów przygotowanych w oparciu o ministerialne podręczniki „Nasz Elementarz” i „Nasza Szkoła” obejmował zagadnienia z edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej . W konkursie wzięli udział uczniowie klasy II i III:

Klasa II :
Lena Ożóg – 89,7 %
Zofia Piątkowska – 86,8 %
Maksymilian Czarnik – 77,9 %
Aldona Bastrzyk – 76,5 %
Wiktoria Moraniec – 70, 6 %
Krzysztof Rzepka – 67, 6 %

Klasa III:
Bartosz Raszewski – 94,5 %
Milena Pomykała – 96,6 %
Kacper Krajewski – 94,5 %

 Mistrzami Insta.Lingu zostali uczniowie, którzy logowali się do programu minimum 5 razy w tygodniu przez całe pierwsze półrocze. Systematyczna nauka i utrwalanie nowego słownictwa sprawiła, że osiągnęli mistrzostwo w tej dziedzinie. Certyfikaty dla mistrzów i dodatkowe 6 w dzienniku uzyskali:

Klasa IV:
Anna Strzępek i Natalia Warzocha

Klasa V:
Karolina Grzebyk i Tymoteusz Pytko

Klasa VI:
Karol Bobowski, Gubernat Oliwia, Olga Musiał, Olga Rojowska, Katarzyna Rozborska, Justyna Sagan, Kacper Szczepanik i Patrycja Włodyka.

Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Anna Kocój, Agnieszka Szczepek

Powiązane wpisy