AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Trzecioklasiści odnoszą sukcesy w konkursach

Miło nam poinformować, że w ubiegłym tygodniu uczennice i uczniowie klasy trzeciej odnieśli sukcesy w konkursach zorganizowanych na terenie naszej gminy.

Milena Pomykała i Kornelia Szczepanik – II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologiczno – Przyrodniczym, który odbył się w Szkole Podstawowej w  Woli Zgłobieńskiej. Podczas konkursu dziewczynki rozwiązywały Quizizzowy test wiedzy przyrodniczo – ekologicznej. Wykonały plakat promujący ekologiczny styl życia, dotyczący problemów związanych z ochroną środowiska. Następnie zaprezentowały wcześniej przygotowaną pracę przestrzenną – zabawkę własnego pomysłu z użyciem surowców wtórnych.

Szymon Fałat – II miejsce w XII Gminnym Konkursie Piosnki Religijnej  w Szkole Podstawowej w Nosówce. W trakcie konkursu skierowanego do utalentowanych wokalnie i muzycznie uczniów Szymek zaśpiewał piosenkę „Tylko mnie poprowadź”. Z akompaniamentem gitary towarzyszył mu pan Tomasz Fałat.

Kamil Prokop wziął udział w II Paraolimpiadzie Dziecięcej w Niechobrzu pod hasłem „Wszyscy jesteśmy zwycięzcami”. Kamilek zaprezentował swoje umiejętności w kilku konkurencjach sportowych, za co otrzymał medal i zdobył puchar dla szkoły.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Rodzicom dziękujemy za ogromne zaangażowanie i pomoc  w przygotowaniach dzieci do konkursów.

Powiązane wpisy