AKTUALNOŚCI

Zabawa andrzejkowa klas IV – VII

W środowy wieczór zorganizowana została zabawa andrzejkowa dla klas IV – VII. Inicjatorem i organizatorem wspólnej zabawy była Rada Rodziców na czele z Panem Krzysztofem Łakotą, jej Przewodniczącym. Organizatorzy zadbali o poczęstunek dla uczestników, oraz o oprawę muzyczną profesjonalnego DJ.  Rodzice uczniów klasy piątej przez cały czas trwania andrzejkowej  dyskoteki krzątali się, by zapewnić bawiącym się uczniom jak najlepszą zabawę. Pan Dyrektor co rusz zachęcał uczniów do intensywniejszego wykorzystania upływającego andrzejkowego wieczoru.  Aby uatrakcyjnić zabawę Pan Dyrektor ogłosił atrakcyjny konkurs karaoke z ciekawymi nagrodami. Odzew uczestników był wyjątkowy duży, co zapewne jest zapowiedzią rodzących się wokalnych talentów w naszej Szkole. Niewątpliwie kolejne reklamy sieci sklepów Biedronka z całą pewnością zostaną zarezerwowane po tym wieczorze już tylko i wyłącznie dla Pana Dyrektora.  Dodatkową atrakcją wieczoru były zabawy andrzejkowe zorganizowane przez uczniów klasy piątej i siódmej.  Niejedna osoba usłyszawszy andrzejkowe przepowiednie poważnie zastanowi się nad wyborem swojej przyszłej życiowej drogi, szczególnie gdy w perspektywie czasu można zostać lekarzem antyterrorystą. Na pożegnanie każdy uczestnik zabawy otrzymał drobny upominek.

Pan Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Samorząd Uczniowski serdecznie dziękują Radzie Rodziców oraz Rodzicom uczniów klasy piątej za organizację zabawy andrzejkowej dla uczniów naszej Szkoły. Samorząd Uczniowski dziękuje także Panu Dyrektorowi, Wychowawcom klas oraz Pracownikom Obsługi za obecność oraz pomoc w organizacji wspólnej zabawy.

Powiązane wpisy