AKTUALNOŚCI KONKURSY

Zaśpiewać? – Warto! … Sing? – It`s worth it!

Radość, śpiew i praktyka języka angielskiego – to wszystko można było zaobserwować podczas Drugiego Gminnego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej -“Let`s sing in English”, zorganizowanego 5 grudnia w Szkole Podstawowej w Mogielnicy. Młodzi uczestnicy nadali nowy ton wykonywanym piosenkom, doskonale poradzili sobie z doborem repertuaru, niejednokrotnie trudnym słownictwem, a przede wszystkim z tremą przed występem publicznym.
Uczniowie szkoły w Mogielnicy zdali egzamin jako świetna publiczność, która potrafiła nagrodzić wykonawców gromkimi brawami, ale również jako gospodarze show, w których role wcieliły się Kasia i Oliwia oraz jako ekipa porządkowa czyli Kinga, Maciek i Eryk. Wszyscy razem sprawili, że warto było przyjechać, wziąć udział w konkursie i poczuć te wszystkie emocje na własnej skórze.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: soliści i duety. Wyniki są następujące:

Soliści:

I miejsce: Ilia Augustyn ze Szkoły Podstawowej w Racławówce
II miejsce: Weronika Baran ze Szkoły Podstawowej w Zgłobniu
III miejsce: Natalia Baran ze Szkoły Podstawowej w Woli Zgłobieńskiej

Duety:

I miejsce: Agata Pisarek i Anna Pisarek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Niechobrzu
II miejsce: Anna Przerwanek i Milena Wojtyna ze Szkoły Podstawowej w Lutoryżu
III miejsce: Julia Konopka i Natalia Warzocha ze Szkoły Podstawowej w Mogielnicy

Serdeczne podziękowania składamy dla Szkoły Języków i Zarządzania PROMAR – naszego głównego sponsora oraz nauczycielom – opiekunom, którzy zaangażowali się i poświęcili swój czas w przygotowanie uczestników. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok.

Powiązane wpisy