AKTUALNOŚCI

Dzień Nauczyciela na wesoło

  We wtorek 13 października 2020 r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, pamiętali o swoich wychowawcach i nauczycielach. Nie zabrakło podziękowań, miłych słów i życzeń dla całej kadry pedagogicznej. Na szkolnym korytarzu stanęła również żartobliwa wystawa portretów stworzona przez przedstawicieli klas I-III.

  W ramach podziękowań nauczyciele przygotowali dla uczniów mini konkurs pt. „Kto to jest?”, polegający na rozpoznaniu na fotografiach z lat dziecięcych nauczycieli uczących w naszej szkole. Wyzwanie choć trudne, cieszyło się dużym zainteresowaniem i wzbudzało dużo pozytywnych emocji. Konkurs wygrało dwoje uczniów, którym udało się prawidłowo rozpoznać najwięcej nauczycieli. Zwycięzcami zostali Kacper Bocho oraz Amelia Bieda. Gratulujemy !

dav

dav

dav

 

 

 

 

Powiązane wpisy