AKTUALNOŚCI Samorząd uczniowski WOLONTARIAT

Działania charytatywne naszych uczniów

Mimo trudnej sytuacji pandemicznej po raz kolejny połączyliśmy siły ze Szkołą Podstawową w Lutoryżu celem wykonania kartek świątecznych dla potrzebujących. Część z nich trafiła do podopiecznych Środowiskowego Domu Pomocy w Mogielnicy, a część dla Weroniki Świder z Lutoryża. W obu przypadkach spotkaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem i odwzajemnieniem życzeń. Na ręce Pań ze wspomnianego ośrodka przekazaliśmy także przepiękny kosz wielkanocny od najmłodszych uczniów naszej Szkoły. Na koniec pozostawiliśmy w skrzynce pocztowej kartkę świąteczną dla Proboszcza Parafii Mogielnica – Stanisława Zimnego.

Niech te Święta będą dla Wszystkich okazją do rodzinnych spotkań, w blasku Chrystusa Zmartwychwstałego.

bty

Ze swojej strony bardzo dziękuję Eli i Julce za zaangażowanie i poświęcony czas.

Powiązane wpisy