AKTUALNOŚCI KONKURSY

W świątecznym nastroju!

Wielkanoc to bardzo radosny czas, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci, jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które warto przekazywać młodszym pokoleniom. Święta Wielkanocne są niezwykle barwne, towarzyszy im wiele obrzędów i zwyczajów. Aby kultywować te piękne tradycje, w ostatnich dniach  nauki stacjonarnej, w naszej szkole odbyły się  warsztaty plastyczne prowadzone przez panią Ewę Stawarczyk. Podczas tych zajęć uczniowie klas młodszych wykonywali wielkanocne ozdoby, które pięknie udekorują świąteczne stoły

Ponadto, w ramach Ogólnopolskiego Projektu edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” uczniowie klas I-III wzięli udział w szkolnym konkursie na PALMĘ WIELKANOCNĄ. Cieszy nas fakt, że tradycja tworzenia palm jest ciągle podtrzymywana przez kolejne pokolenia, o czym możemy się przekonać, podziwiając arcydzieła stworzone przez uczniów naszej szkoły. Wszystkie palmy okazały się  niepowtarzalne oraz jedyne w swoim rodzaju, w związku z tym  Jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników konkursu, a są nimi:

Klasa I: Julia Solarska, Fabian Biel, Kuba Nabagło, Kornelia Dziewit,

Klasa II: Bartosz Skurecki, Karolina Kieca, Kajetan Dragan, Lena Rzepka, Bartek Dyląg, Nina Pasierb, Kacper Rykała, Oliwia Grela

Klasa III: Maja Mirowska, Nikola Solarska, Julia Szajna

 Gratulujemy i życzymy Wszystkim wesołych świąt.

Powiązane wpisy