AKTUALNOŚCI Samorząd uczniowski

Dzień bez plecaka

Z inicjatywy przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego w nasze Szkole został zorganizowany dzień bez plecaka. Jak się okazało była to inicjatywa niezwykle trafiona,  bowiem pomysłowość naszych Uczniów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Część Uczniów przypłynęła tego dnia do szkoły rwącymi rzekami :)

Byli tacy co uciekli (na chwilkę tylko…) spod opieki troskliwych rodziców lub opiekunek :)

Panie wpadły na chwilkę w drodze na lotnisko :)

Najbardziej gorliwi pracownicy do zabrania niezbędnych materiałów potrzebowali wielkich przyczep :)

Byli też…

Wielbiciele zwierząt :)

Zawodowi motocykliści :)

Mistrzowi sportów zespołowych :)

Zespoły fachowców rożnych branż :)

Opiekunka do dzieci z koleżankami na zakupach. Zaraz, zaraz, ale gdzie jest dziecko? Ach tak siedzi grzecznie w wózeczku w ciemnych okularkach (Drogie Panie proszę się nie martwić, obiecujemy troskliwie się nim zająć, do momentu powrotu z zakupów) :)

A w przypadku ciężkich zakupów służymy solidnym, męskim ramieniem :)

Gdyby ktoś się poczuł pominięty to przepraszamy i odsyłamy do Pani Sekretarki :)

Lub do Działu Księgowości :)

bty

 

 

Powiązane wpisy