AKTUALNOŚCI

Dzień Dziecka w relacjach Wychowawców klas

W klasie pierwszej odbyła się  „mini olimpiada sportowa”. Uczniowie zmagali się w różnych konkurencjach, tj. rzut w dal piłka lekarską, skoki w workach, przeciąganie liny i inne. Każdy mógł też spróbował stworzyć gigantyczną bańkę mydlaną. Na koniec nie zabrakło słodyczy i lodów.

Anna Kocój

Dzieci z klasy drugiej najpierw zorganizowały sobie plac zabaw na sali gimnastycznej. Były skoki przez przeszkody, rzuty do celu, ścieżki sensoryczne, tunele, zabawy z piłkami i skakankami, a nawet zjeżdżalnie. Po powrocie, uczniowie otrzymali słodki poczęstunek i w grupach grały w planszówki. Następnie wyszły na boisko szkolne, gdzie grały w piłkę nożną oraz budowały budowle z piasku.

Beta Głodowska

W Dzień Dziecka rodzice zadbali o poczęstunek, a dzieci o kreatywną zabawę. W klasie oprócz tańców i śpiewania ulubionych przebojów były maskotki, kocykowe domki, rozgrywki – planszówki. Odbyły się zabawy i zawody na boisku szkolnym.

Małgorzata Wróbel

Uczniowie klasy IV Dzień Dziecka spędzili na świeżym powietrzu i w ruchu. Ćwiczyli umiejętności cyrkowe z wykorzystaniem talerzyków, piłeczek i chust do żonglerki oraz poi – smug wykonanych z miękkiego materiału. Przyniosły też swoje sprzęty sportowe oraz kolorowe koce piknikowe. Rozłożyły je w cieniu drzew w szkolnym ogrodzie, a potem raczyły się pizzą – niespodzianką przygotowaną z tej okazji przez ich rodziców.

Karolina Musiał

Klasa 5 Dzień Dziecka świętowała na świeżym powietrzu. Spacer po Mogielnicy z lodami i słodyczami, aby nie zapomnieć smaku dzieciństwa zakończony pamiątkową fotką na placu zabaw był ciekawą odmianą od siedzenia w ławkach. Każdy mógł swobodnie porozmawiać i dowiedzieć się ciekawych informacji o kolegach i koleżankach poza murami szkoły.

Agnieszka Szczepek

W tym roku klasie szóstej udało się w końcu zamówić wyczekiwaną przez długie miesiące pizzę. La Sueva z Boguchwały przygotowała i dostarczyła nam pyszne drugie śniadanie. Poczęstunek, uzupełniony napojami i słodyczami, zrekompensował nam kapryśną pogodę, która uniemożliwiła nam wyjazd na lody.

Anna Bęben

Dzień Dziecka, każdy z nas na niego czeka, bez względu czy ma 3, 5, 15 czy 60 lat :) W każdym z nas jest  trochę z dziecka. W tym dniu były życzenia i lody i dobre, ciepłe  rozmowy o tym co było i o tym co będzie w przyszłości. Bycie RAZEM, to chwile bezcenne, które zostają w pamięci…

Marzena Bardzik

W środę 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka uczniowie kl. 8 mimo, że to już poważni, prawie dorośli ludzie chcieli się poczuć beztrosko i na luzie. Było zatem wspólne oglądanie bajki „Krudowie 2”, a później wszyscy z wielkim apetytem zajadali się pizzą ufundowaną przez rodziców. Miło było choć na chwilę odpocząć od nauki i poczuć się jak dziecko.

Elżbieta Broda

 

Powiązane wpisy