AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Ogłoszenie wyników konkursu The Big Challenge

10 czerwca 2024 w naszej szkole miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów za udział w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego „The Big Challenge”, który w tym roku obchodzi 25-lecie!
W tej edycji z całej Europy w konkursie wzięło udział 500372 uczestników (między innymi z Francji, Niemiec, Włoch i Hiszpanii), w tym z Polski 28580 uczniów (25 z naszej szkoły).
Mamy przyjemność ogłosić, że nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom. Pośród uczestników godny wymienienia jest Konrad Kalandyk, uczeń klasy 8, który zajął 20 miejsce na Podkarpaciu oraz Emilia Ciasnocha z klasy 6, która zajęła 68 miejsce w naszym województwie.
Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom, ołówek lub karty z kodami QR dla audiobooków po angielsku oraz plakat z Mojave lub Nowym Yorkiem. Dla uczniów, który zajęli wysokie lokaty były przygotowane zeszyty, angielskie komiksy, angielskie 'readersy’ oraz roczne notatniki w formie kalendarzy.
Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Powiązane wpisy