AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Wyróżnienia dla naszych uczniów w konkursie „Zginęli za niepodległą Polskę”

1 marca w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zespole Szkół w Racławówce odbyło się rozstrzygniecie Gminnego Konkursu Regionalnego „Zginęli za niepodległą Polskę”. Zadaniem uczestników konkursu było narysowanie plakatu „Żołnierze Wyklęci – Żołnierze Niezłomni” lub napisanie listu do wybranego przez siebie żołnierza, odwołując się do jego działalności oraz wyrażenie swojej wdzięczności za jego postawę.

W części polonistyczno- historycznej konkursu wzięło udział 18 uczniów z 7 szkół z terenu Gminy Boguchwała. Wyróżnienie w tej kategorii przyznano uczennicy kl. VI naszej szkoły – Katarzynie Rozborskiej.

Natomiast w części plastycznej konkursu wzięło udział 39 uczniów z 9 szkół z terenu Gminy Boguchwała.
W tej kategorii jury konkursu przyznało wyróżnienia uczniom kl. VI – Oldze Rojowskiej oraz Karolowi Bobowskiemu.

Dyplomy za udział w konkursie otrzymali również: uczennica kl VI – Justyna Sagan oraz uczennica kl. IV – Natalia Warzocha, a także nauczyciele koordynujący konkurs: Karolina Musiał i Łukasz Gajdek.

Serdecznie gratulujemy!

 

Powiązane wpisy