AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Kolejne sukcesy językowe – konkurs języka angielskiego The Big Challenge

Po raz kolejny nasi uczniowie wystartowali w międzynarodowym konkursie języka angielskiego The Big Challenge, organizowanym nieprzerwanie od 1998 roku we Francji. Obecnie konkurs przeprowadzany jest w setkach szkół w Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Austrii, Polsce i oczywiście we Francji, a w tegorocznej sesji szkół biorących udział było aż 5188!

Z naszej szkoły wystartowało 29 uczniów z klas IV – VIII i możemy się pochwalić ich osiągnięciami: Patryk Karnasiewicz z klasy VI zajął siódme miejsce w województwie podkarpackim i zostawszy wyróżniony tytułem The Boost Award na poziomie Level 2, w nagrodę otrzymał powerbank. Zofia Piątkowska zajęła 11 miejsce w naszym województwie. Ich złote dyplomy były jak najbardziej uzasadnione i zasłużone.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, otrzymali dyplomy uczestnictwa, plakaty przedstawiające San Francisco lub Sydney i ołówki, a osoby, które uzyskały najwyższe wyniki w klasie, otrzymały dodatkowo książki, rebusy, kalendarze lub breloki.

Oczywiście miło jest otrzymać nagrodę i dyplom oraz zostać wyróżnionym na forum uczniów oraz na stronie internetowej naszej szkoły, ale najważniejsze, to mieć w sobie chęć i motywację do nauki, mieć w sobie potrzebę sprawdzenia się i zdrowej rywalizacji i wreszcie – mieć w sobie ten cudowny zapał młodego człowieka do rozwoju osobistego – a to wszystko nasi wspaniali uczniowie posiadają. Składam serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu!

      

      

Powiązane wpisy