AKTUALNOŚCI KONKURSY SUKCESY

Kangur Matematyczny 2023

Jak co roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2023”. Znamy wyniki,  czworo uczniów  otrzymało wyróżnienie! W kategorii Maluch są to uczniowie klasy 3 Filip Błażej i Orest Seńków, w kategorii Beniamin uczennica klasy 5 Natalia Moraniec i w kategorii Kadet uczennica klasy 8 Zofia Piątkowska. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym, a wszystkim naszym uczniom, którzy brali udział w konkursie życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach matematycznych.

Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, a patronuje mu Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz Polskie Towarzystwo Matematyczne. Konkurs jest najbardziej masową imprezą matematyczną na świecie.

Powiązane wpisy